opony
 

Kolportaż ulotek - darmowe ogłoszenia

   Strona główna   Rejestracja   Dodaj ogłoszenie
Kategorie:   Dam pracę   Inne
Ogłoszenie

« Poprzednie

Piaskowiec polski kamień hydrotechniczny ogrodowy murowy kopalnia kamienia

Opis:

Nasza firma, PPU Pawlik, to polski producent z długą tradycją, specjalizujący się w wytwarzaniu i dostarczaniu wysokiej jakości materiałów, takich jak kamień naturalny dedykowany do ścian z ociepleniem, kamień hydrotechniczny, kamień ogrodowy , kamień dekoracyjny, oraz płyty szlifowane. Jesteśmy dumni z faktu, że wszystkie nasze produkty powstają z surowców skalnych pozyskiwanych z naszych własnych złóż piaskowca kolorowego, co nadaje im niepowtarzalną kolorystykę, docenianą zarówno w kraju, jak i potencjalnie w Europie.

Kopalnia kamienia naturalnego Chełmska Góra II to nasz zakład górniczy, a także obszar, gdzie znajdują się złoża będące własnością PPU Kamieniarstwo Pawlik. Miejsce to, położone w Grabowie koło Zawodzia na skraju województwa łódzkiego przy granicy z województwem świętokrzyskim, to istotny punkt naszej działalności. W pięciu kopalniach, w tym Chełmska Góra II, eksploatujemy polski piaskowiec wyłącznie przy użyciu koparek kołowych i gąsienicowych wyburzeniowych, eliminując środki wybuchowe. Zastosowanie nowoczesnych metod, takich jak ręczne wiercenie przy użyciu wiertarki udarowo-pneumatycznej, pozwala nam na precyzyjne odspajanie bloków skalnych.

W zakładzie kamieniarskim, usytuowanym w malowniczej wiosce Grabowie, przetwarzamy wydobyty piaskowiec polski na różnorodne produkty, takie jak kamień naturalny do ścian z ociepleniem, kamień hydrotechniczny, kamień ogrodowy, kamień dekoracyjny, a także płyty szlifowane i pospółkę drogową. W procesie przerobu, stosujemy nowoczesne technologie, takie jak wiertarki pneumatyczne, kliny trójdzielne, oraz proszek pęczniejący, co pozwala nam efektywnie wydobywać i przetwarzać surowce skalne, utrzymując jednocześnie wysoką jakość naszych produktów.

Informacje o ogłoszeniodawcy:

Ogłoszenie dodane przez: producent kamienia do ogrodu
E-Mail: Kontakt z ogłoszeniodawcą

Szczegóły ogłoszenia

Numer ogłoszenia: 75
Dodane: 2023.11.12
Ogłoszenia tej kategorii Ogłoszenia tego użytkownika Kontakt z ogłoszeniodawcą Powiadom przyjaciela Drukuj
Szukaj